İngiltere'de Gezilecek Yerler ve Sosyal Aktiviteler

İngiltere'de Gezilecek Yerler ve Sosyal Aktiviteler

Yurtdışında dil eğitimi almanın en keyifli yanlarından biri de, farklı bir kültürü tanıma ve yeni yerler keşfetmektir. Dil okulundan çıktıktan sonra, sosyal aktivitelere katılmak İngilizcenizi geliştirmenize yardımcı olduğu kadar dünya görüşünüzü de genişletmenize yardımcı olur.

İngiltere’de bulunduğunuz süre zarfında yapılacaklar ve gezilecek yerler listesine ekleyebileceğiniz birkaç seçeneği sizlerle paylaşmak isteriz:

Önceden rezervasyon ve internetten yapılan promosyonlu bilet satışları ile Birleşik Krallık’a bağlı diğer ülkeleri mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Liverpool’da bir liman yürüyüşü, Brighton Pier’ de dönme dolap macerası, Oxford ‘da Harry Potter’ın çekildiği bölgeye bir ziyaret , Bristol’e kültürel bir seyahat , Manchester’da ücretsiz hizmet veren şehri gezmenizi sağlayan otobüslerle şehir turu , London Eye ile 360 derece Londra deneyimi , Oxford Street ‘de alışveriş , Westminister ve London Bridge iskelelerinden kalkan teknelerle Thames Nehir turu , Kraliçe’nin Botanik Bahçesi Kew Gardens , Richmond Park ,ve Hyde Park ‘da bir yürüyüş , dünyanın zaman ayarlarının merkezi , sıfır noktamız Greenwich ‘e gidebilirsiniz.

Aynı zamanda Londra’da birçok ücretsiz müze ve sergi bulunmaktadır.

Bunlar;

Natural History Museum (Doğal Tarih Müzesi)

Science Museum (Bilim Müzesi)

Victoria & Albert Museum (Victoria ve Albert Müzesi)

British Museum (İngiliz Müzesi

National Gallery (Ulusal Galeri) 

Tate Modern -

Museum of London (Londra Müzesi

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım