LAL (LAL - DUBLIN)

LAL (LAL - DUBLIN) Hakkında

  •  LAL Dublin okulu Apollo dil okullarıyla ortak bir merkezdir.
  • Apollo Language Centre’ın yetişkin okulu, Dublin şehir merkezinde, Grafton Street ve St Stephen’s Green’e 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. 5 Lade Lane, Dublin 2 adresindeki adres, LinkedIn'nin yeni Avrupa Merkezinin hemen bitişiğinde çok aranan bir konumdur. Lad Lane, şehrin merkezi iş bölgesinde, Bagott Caddesi'nin hemen dışında sakin bir sokağa sahiptir. Okulun bulunduğu cadde üzerinde çok sayıda kahve dükkanı, bar, restoran ve mağaza bulunmaktadır. Apollo dil okulu Dublin'de dil kursu için ideal bir seçimdir.

3 katlı modern okul binası, görsel-işitsel ekipmanlarla donatılmış 10 derslik, çay / kahve veatıştırmalıklarla donatılmış konforlu bir salon ve açık alan, öğleden sonra çalışması için sessizoda, kablosuz internet ve laptop / tablet kullanımı için şarj yuvaları ile donatılmıştır. Binayaasansörle erişilebilir ve ön kapının içinde karşılama resepsiyonu vardır. Bina, Mayıs 2017'debüyük açılışından önce tam bir yenileme çalışması geçirmiştir.Her pazartesi başlangıca uygun max 14 öğrenci kapasiteli sınıfları, 16-29 ve 30+ öğrencileriçin iki ayrı grupta sunduğu eğitim imkanlarıyla eşsiz bir yurt dışı tecrübesi edinmenizi sağlar.

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

Yurtdışı Eğitim Programları içerisindeki özel programlar, oldukça yüksek ilgi görmektedir. Her Şey Dahil Programı, Her Şey Dahil Sömestir Programı, Uludağ’da Kayak ve Dil Kampı Sömestir Programı, Cape Town’da 4 Haftalık Dil Okulu Programı, Bankacılar İçin Yurtdışında Dil Eğitimi, Sigortacılar İçin Yurtdışında Dil Eğitim, Junior Yaz Kampları, Yurtdışında Yoğun Dil Eğitimi Programı, Yurtdışında Hazırlık Programı, 2 Yılda Lisans Programı bunlardan bazılarıdır.

Sınavlara Hazırlık Programlarının Amerika, Birleşik Krallık, Avustralya, Kanada gibi İngilizce konuşulan ülkeler başta olmak üzere yurtdışı eğitim almak isteyen ve ana dili İngilizce olmayan uluslararası öğrencilerin, bir üniversiteye başvuru yapmadan önce TOEFL ve IELTS testlerine girmesi gerekmektedir.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Yurt dışı dil eğitimi için yurtdışına giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü aile yanı konaklamasıdır. Aile yanında pansiyoner olarak, tek kişilik odada kalma ya da odayı yabancı uyruklu bir öğrenciyle paylaşıp çift kişilik odalarda konaklama imkanı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak yemekli veya yemeksiz konaklama opsiyonu bulunmaktadır. Yemekli opsiyon seçildiği takdirde yemek işleriyle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Devamını Oku
Yurt Konaklama

Konaklama için en iyi seçeneklerden biri yurtlardır. Öğrenciyseniz üniversitelerin çoğu size yurtlarda konaklama imkanı tanır. Birçok yurtta yemek verilmekle beraber bazı yurtlarda mutfaklarda kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Bu hizmet yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği seçenekler arasındadır. Çünkü sunduğu sosyal ortam ve diğer öğrencilerle kuracağınız ilişkiler için iyi bir yol olmasının yanında, farklı yemek kültürlerinden en düşük oranda etkilenmenize imkan tanımaktadır. Yurt odaları tercihe göre tek kişilik veya çift kişilik olabilir. Ayrıca yurda göre erkek, kız ya da karma olabilmektedir.

Devamını Oku

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım