Greystone College (Vancouver)

Greystone College (Vancouver) Hakkında

  • Greystone College Kanada'nın en büyük limanına ev sahipliği yapan Vancouver şehrinde yer alır.
  • Uluslararası ticaret merkezi olduğundan işletme alanlarında eğitim alacak olan öğrenciler için eğitim sonrası iş hayatlarında güzel bir network kurmalarına imkan verir.
  • Her sene Vancouver'i yaklaşık 8 milyon turist ziyaret etmektedir ve turizm otelcilik alanlarında eğitim almak isteyen öğrenciler için oldukça elverişlidir.
  • Eğitim alırken çalışma imkanı sunan programları sayesinde öğrenciye mezun olduğunda hem güçlü bir akademik geçmiş hem de güçlü bir iş tecrübesi sağlar.
  • Vancouver, Hollywood ve New York'tan sonra Kuzey Amerika'da en büyük film endüstrisine sahiptir.
  • Vancouver en çok doğal güzellikleri, dağ sporları, okyanus ve rüzgar sörfü ve daha bir çok çeşitli macera sporları ile ünlüdür.
  • Dünya'nın en yaşanılabilir sehirlerinden biri olarak kabul edilmektedir ve şehirde suç oranı oldukça düşüktür.

-Lise mezunu olan herkes programlara katılabilir.

-Greystone College Kampüsü oldukça merkezi bir lokasyonda yer almakta olup, çevredeki restoran ve kafelere yakın konumdadır.

-Son derece modern bir binada teknolojik sınıflarda eğitim verilmektedir.

-Greystone College 2002'de eğitim faaliyetlerine başlamıştır ve günümüze kadar 5000'in üzerinde öğrenciye eğitim vermiştir.

SUNULAN PROGRAMLAR

Sertifika programları mezuniyetinize veya mevcut is tecrubenize ekleyebileceginiz en mükemmel katkı olmak yanında ve sizi bugünün iş dünyasına hazırlayan programlardır. Sertifika programlarını belli bir iş tecrübesine sahip profesyoneller, iş sahipleri ile yeni mezunlar tercih etmektedir. Sertifika programları size kendi alananızda uzmanlaşmanın yanında alanınızı değiştirmeniz konusunda da yardımcı olmaktadır.

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım