Twin English Centers (Eastbourne)

Twin English Centers (Eastbourne) Hakkında

  • Eastbourne 'daki şubemiz şehrin merkezimizde olup metro istasyonuna, otobüs duraklarına,alış veriş merkezine, kafe ve restaurantlara 2 dakika yürüme mesafesindedir.
  • 19.yy dan kalma bir binada dersler yapılmaktadır.
  • Okulun önünde öğrencilerin ders aralarında vakit geçirebilecekleri açık bir alan bulunmaktadır.
  • Sıcak ve soğuk içecek, atıştırmalık vs. satın alabileceğiniz dükkanlar bulunmaktadır.
  • Okul sonrası sahilde barbakü yapabilir, sinema veya tiyatroya gidebilir,tenis, golf veya windsorf yapabilirsiniz.

Kampüste genel ingilizce, yoğun ingilizce ve IELTS sınavlarına hazırlık programları yapılmaktadır.Öğretmenler öğrencilerinin ingilizce seviyelerini en yüksek kaliteye taşımayı hedeflemektedirler.Şehir Londra 'ya kıyasla daha ucuzdur. Okulun hafta içi ve hafta sonları sosyal aktiviteleri oldukça yoğundur.Bu sayede çok çeşitli yerler görebilir, ardaşlarınız ile etkileşim halinde olabilirsiniz.

 

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

Sınavlara Hazırlık Programlarının Amerika, Birleşik Krallık, Avustralya, Kanada gibi İngilizce konuşulan ülkeler başta olmak üzere yurtdışı eğitim almak isteyen ve ana dili İngilizce olmayan uluslararası öğrencilerin, bir üniversiteye başvuru yapmadan önce TOEFL ve IELTS testlerine girmesi gerekmektedir.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Yurt dışı dil eğitimi için yurtdışına giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü aile yanı konaklamasıdır. Aile yanında pansiyoner olarak, tek kişilik odada kalma ya da odayı yabancı uyruklu bir öğrenciyle paylaşıp çift kişilik odalarda konaklama imkanı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak yemekli veya yemeksiz konaklama opsiyonu bulunmaktadır. Yemekli opsiyon seçildiği takdirde yemek işleriyle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Devamını Oku

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım