Toronto Universitesi / New College

Toronto Universitesi / New College Hakkında

  • Yaş: 12–14, 15-18
  • Kurs Süresi: 3 veya 4 Hafta
  • Dersler: 15 Saat / Hafta'da
  • Programa katılabilen öğrenciler: pre-int,intermediate, upper intermediate
  • 3 Hafta için Tarih: 28 Temmuz 2019 - 17 Ağustos 2019
  • 4 Hafta için Tarih: 28 Temmuz 2019 - 24 Ağustos 2019

 

Kurs

GEC, konuşma, dinleme, yazma, okuma ve kelime bilgisi dahil olmak üzere öğrencilerin İngilizce becerilerinin tüm yönlerini geliştiren, tam onaylı İngilizce dil öğretmenleri tarafından yönetilen günlük dersler sunar. Bu kursun amacı, işbirlikçi projeler, tartışmalar ve sunumlar gibi çeşitli iletişimsel etkinliklerle öğrencilerin güven, akıcılık ve dilbilgisel doğruluklarını geliştirmelerine yardımcı olmaktır. Öğrenciler kurs boyunca fikirlerini ve kültürel deneyimlerini paylaşmaları için teşvik edilir.

Konaklama

Öğrenciler, Toronto Üniversitesi şehir kampüsünde güvenli ve güvenli bir ortam sağlayan New College Residences'da konaklar. Yurt tarzı yaşam tesisleri, her öğrenciye yüksek hızlı internet erişimine sahip konforlu ve klimalı bir oda sunmaktadır. Yurtta yaşayan öğrenciler, farklı kültürler hakkında bilgi edinme, dünyanın dört bir yanından sınıf arkadaşlarıyla yaşama ve İngilizce iletişim kurmayı pratik yapma fırsatına sahiptir.Müsaitlik durumuna göre öğrenciler tek ve çift kişilik odalara tahsis edilir. Oda taleplerini kabul ediyoruz ancak bu talepleri karşılayabileceğimizi garanti edemiyoruz.

Her odada:

Pencere

Tek Kişilik Nevresim Takımı

Tam Boy Aynalı Dolap

Yüksek Hızlı İnternet Bağlantısı

Oda Kartı Erişimi

Bilgisayar erişimi

Öğrenciler, tam 30 yüksek hızlı bilgisayar istasyonu bulunan New College’ın Computer Lab’ına erişebilecekler. Yüksek hızlı internet bağlantısı ayrıca her yurtta mevcuttur, ancak öğrenciler kişisel bir dizüstü bilgisayar sağlamalıdır.

Aktiviteler

Seyahat programı, öğrencilerin İngilizce konuşmalarını geliştirirken ve dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlar edinirken Toronto'yu keşfetmelerini sağlayan çok çeşitli öğleden sonra etkinlikleri, akşam etkinlikleri ve hafta sonu gezileri sunar. Kültürel aktiviteler, rehberlik eden ve tüm öğrencilerin güvenliğini sağlayan coşkulu Kanadalı üniversite öğrencileri tarafından yönetilir.

Akşam Etkinlikleri, öğrencilere, profesyonel bir beyzbol oyunu için Rogers Center, Ontario Sanat Galerisi, Royal Ontario Müzesi, Toronto Harbourfront ve Kuzey Amerika’nın en yüksek bağlantısız yapısı - CN Kulesi gibi Toronto’nun en popüler olanlarını ziyaret etme imkanı sunar. Öğrenciler ayrıca Disco Bowling, Talent Night ve Ontario Gölü'nde tekne gezintisi gibi etkileşimli etkinliklerin tadını çıkarırlar.Haftasonu Gezileri, öğrencilere Kuzey Amerika'nın önde gelen eğlence parklarından biri olan Toronto’nun Merkez Adası’nın, Kanada’daki Harikalar Diyarı’ndaki gezilerle ve Niagara Şelalelerinin üssüne unutulmaz bir tekne yolculuğu yaparak Kanada’nın kültür ve coğrafyasının tadını çıkarmaları ve rahatlamasını sağlar.

Kültürel etkinlikler, danışman olarak hareket eden ve tüm öğrencilerin güvenliğini sağlayan coşkulu Kanadalı üniversite öğrencileri tarafından yönetilir. Bu danışmanlar, tüm geziler ve etkinliklerde öğrencileri denetlemekten sorumludur.Danışmanlar, öğrencilerle birlikte aynı yerde kalırlar ve acil durumlarda hazırlar. Her akşam, danışmanlar öğrencilerin sokağa çıkma zamanına uymalarını ve bir gecede acil durum durumunda bağlantı kurması gereken birini bulmalarını sağlamak için nöbet tutmaktadırlar.

Yeme- İçme

Modern Audrey Taylor Yemek Salonu, "yiyebildiğin kadar" menümüzün tadını çıkarmak için öğrencilere rahat bir yemek alanı sunar. Profesyonel şefler, Pizzarette, Grille, Classics ve International Food istasyonlarında günlük mezeler hazırlarken izleyebilirler.Ana yemekleri tamamlayan öğrenciler, çeşitli taze meyve ve sebzelere, salata barası, içecekler, günlük çorba seçimleri ve herkesin favori - tatlı ve dondurma barlarına sınırsız erişime sahiptir.

SUNULAN PROGRAMLAR

Yurt dışında Yaz Okulu deneyimi birçok öğrencinin ilk yurt dışı eğitim deneyimi yaşamasınısağlamakla birlikte öğrencilerin kişisel gelişim ve becerilerine oldukça büyük katkı sağlamaktadır.Öğrenciler Haziran ayından başlayarak Ağustos aynı sonuna kadar Yurt dışında Yaz Okuluprogramlarına her hafta başlayabilmektedir.

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım