Malta Dil Okullarında Kayıt Süreci

Malta Dil Okullarında Kayıt Süreci

Dil okullarına kayıt sürecinde  Endless Abroad ailesi olarak ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Öğrenciler, uzman danışmanlarımızla birlikte bütçelerine göre belirlenen dil okullarından birine karar verdikten sonra  kayıt aşamasına geçerler. dil okullarının istediği kayıt için belgeler şu şekildedir.

  • Öğrencinin pasaportu ( Yoksa geçiçi bir süreliğine kimlik bilgisiyle de dil okuluna kayıt olunabilir. Öğrenci için düzenlenen vize belgelerinde pasaport numarası yazması konsolosluklar için önemlidir. Bu yüzden öğrencin pasaportu gelir gelmez okulun bilgilendirilmesi gerekmektedir. )
  • Ön kayıt ödemesinin yapılması
  • Gidiş süresinin ve tarihinin belirlenip okul kayıt formunun doldurulup okula gönderilmesi.
  • Doldurulan tüm formların ve pasaport bilgilerinin okula gönderilmesi
  • Okul kabul belgesi gelen öğrencinin vize sürecinin başlaması.

Tüm bu süreçte Endless Abroad danışmanları öğrencilerine ücretsiz bir şekilde danışmanlık sunmaktadır. Endless çalışanları gerekli belgeleri okulun yetkisine ileterek 1-3 iş günü arasında öğrencinin okulundan kabul belgelerini alır. Kabul belgeleri gelen öğrenciler diğer evrak işlemlerini de tamamladıktan sonra Malta vizesine başvuru yapabilir. Endless Abroad uzman vize departmanı tüm süreçle ilgilenmektedir.

Bu aşamada Endless Abroad ailesi olarak ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım