İspanya'da Dil Eğitimi

İspanya'da Dil Eğitimi

İspanyolca dünyada en çok konuşulan 3. Dildir. Dünyada İspanyolca konuşan yaklaşık 500 milyon insan bulunmakta ve 58 ülkede İspanyolca konuşulmaktadır. Ülkemizde yoğun talep gören İngilizce ’ye alternatif olabilecek dillerden ilki İspanyolcadır. Bu nedenle İspanyolca dil eğitimine yönelen öğrenciler çok büyük avantaj elde etmiş olacaklardır. İspanya’nın Türkiye’ye yakın olması ve ülkede eğitimin oldukça uygun olması öğrencilerimize büyük avantaj sağlamaktadır. Ayrıca İspanya’ya dil eğitimi almak için giden öğrenciler eğitimleri sırasında ya da sonrasında tüm Avrupa’yı keşfetme fırsatı yakalayabilirler.

İspanyolca eğitim için, tercih edilecek en iyi seçenek İspanyadır. Çünkü İspanya, İspanyolca’nın en iyi ve saf konuşulduğu ülkedir. İspanya’nın 10 şehrinde ve farklı okul seçenekleriyle öğrencilerimize İspanyolca eğitimseçeneği sunmaktayız. Bu şehirler; Sevilla, Madrid, Malaga, Barcelona, Valencia, Salamanca, Tenerife, Alıcante, Cadız, Granada’dır. Alınmak istenen dil eğitimi 2 haftadan 1 yıla kadar değişmektedir. Kurs başlangıçları her hafta Pazartesi günüdür. En çok tercih edilen programlar; Genel İspanyolca, Yoğun İspanyolca, İş için İspanyolca, DELE Sınav hazırlık, Üniversite için hazırlık kursları, İspanyolca+ Dans, İspanyolca + Staj.

İspanya’da sunmuş olduğumuz, Erasmus staj programı için öğrencinin B2-C1 seviyesinde İngilizcesi olması gerekmektedir.  Staj programlarında öğrenciye ücret ödenmemektedir.  İspanya’da yapacağınız staj, cv’nize ekleyebileceğiniz iyi bir iş deneyimi olmaktadır. Farklı insanlarla tanışarak hem dilinizi geliştirmek hem de iş deneyimi edinmek bu programla hiçte zor değil.

Şehrin merkezinde bulunan, dünyaca ünlü markaların satış, pazarlama, tanıtım ve organizasyonlarının yapılıp, aynı zamanda bu şirketlere işletme ve proje alanında çözüm ortaklığı sunulan şirketlerde staj yapabilirsiniz.

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım