İngiltere'de Vize

İngiltere'de Vize

İngiltere Hükümeti içişleri bakanlığı tarafından düzenlenen ve denetlenen sisteme göre dil okulu öğrencileri Kısa Dönem Öğrenci Vizesi alırlar. Bu vize 24 Haftaya kadar alınan eğitimler için 6 Ay süreli olarak çıkar, 7 Ay’dan daha fazla eğitim almanız durumunda ise 11 Aylık öğrenci vizenizi alabilirsiniz.

Başvuru sürecinde gerekli evraklar ile alakalı danışmanlarımız sizlere bilgi verecektir. Geçerli bir pasaport sahibiyseniz vize başvurunuzu vize formlarınızı doldurmanız ile birlikte organize edeceğiz. Ingiltere Vize Başvuruları TLS Contact aracı kurumları ile yapılır. Başvuruya gitmeden önce randevu ücretini ödemeniz gerekmektedir.

Evraklarınızın teslimi iki şekilde yapabilirsiniz. Evraklarınızın eksik olmadığına eminseniz başvurunuzu yaptığımız online sistemden tüm evraklarınızın taramasını sisteme yükleyebiliriz, bu sayede başvuru merkezinde yalnızca parmak izi ve fotoğraf adımlarını tamamlarsınız. Aksi takdirde evraklarınızı başvuru merkezindeki TLS Contact görevlileri tarama işlemini gerçekleştirecek ve ekstra ücret talep edeceklerdir. Bu yöntem hem daha hızlı hem de daha güvenilir bir yöntemdir.

 

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım