İngiltere'de Eğitim Almak için 10 Neden?

İngiltere'de Eğitim Almak için 10 Neden?

  1. İngiltere İngilizcenin anavatanıdır.
  2. Türkiye’ye 4 saatlik uçuş mesafesindedir. Amerika,Kanada,,Avustralya gibi ülkelere nazaran daha kısa ve daha ekonomik uçuşlarla İngiltere’ye ulaşabilirsiniz.
  3. Eğitim kalitesi yüksek olan birçok dil okulu seçeneğini İngiltere’de bulunmaktadır.
  4. Dünyanın en büyük metropollerinden biri olan Londra’nın başkenti olduğu İngiltere,öğrencilere vizyonlarını geliştirmeleri, farklı kültürlerle tanışmaları ve unutulmaz bir deneyim yaşamaları için eşsiz bir destinasyondur.
  5. İngiltere uluslarası öğrenciler için eğitim konsunda uzun zamandır kapılarını açmış durumdadır. Bu nedenle de kendinize daha fazla referans bulabilir daha güvenilir bir eğitim sürecinin kapılarını aralayabilirsiniz.
  6. Öğrencilere çok fazla şehir ve okul alternatifi sunulmaktadır bu sebeple her öğrenci kendi deneyimini yaratma imkanına sahip olur.
  7. Gideceğiniz her şehir uluslarası öğrencilere alışkın ve bu sisteme oldukça entegredir. Dolayısıyla sizin için birçok zor görünen işlem devlet daireleri ve sosyal yaşamda sizin için düşünülmüştür.
  8. İngiltere kurallar ülkesidir! Süprizlerle karşılaşma ihtimaliniz oldukça düşüktür.
  9. Okul sayısı fazla olduğundan her bütçeye uygun alternatifler bulmak mümkündür.
  10. İngiltere Birleşik Krallık’a bağlı bir ülke olduğundan Kuzey İrlanda,İskoçya,Galler ve İrlanda Cumhuriyeti’ne vizesiz olarak seyahat etme hakkına sahip olursunuz.

 

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım