ILSC Language Schools (Vancouver)

ILSC Language Schools (Vancouver) Hakkında

  • ILSC ilk dil okulunu 1991 yılında Vancouver'da açmıştır. Dinamik ve kaliteli eğitim programlarıyla, her zaman en iyi teknolojiyi kullanmaya özen göstererek 20 yılı aşkın bir süredir dil eğitimi vermektedir.
  • ILSC-Vancouver’ın kampüsleri, şehir merkezindeki merkezinde, toplu taşıma araçlarına, banka restoranlarına, alışveriş merkezlerine ve daha fazlasına yakın bir konumdadır.
  • Vancouver okulu, ILSC'nin en büyük kampüsüdür ve öğrencilerin seçebileceği en geniş İngilizce kursları ve programlarını sunar.

2010 Kış Olimpiyatları'na ev sahipliği yapan ve dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden biri olan Vancouver'da İngilizce öğrenebilirsiniz. Şehrin muhteşem manzarası keşfe davet ediyor ve kayak ve snowboarddan kayak ve plaj voleyboluna, bisiklet sürmeye kadar her ilgi için açık hava maceraları sunuyor doğa yürüyüşleri ve hatta sadece yerel plajlarda arkadaşlarınızla dinlenerek, kentin birçok müzesinde, sanat galerisinde, gece kulübünde, restoranında, kafesinde, festivalinde ve daha pek çok yerinde Vancouver'in kentsel kültürünü deneyimleyebilirsiniz.ILSC Vancouver Dil Okulu şehir merkezinde 4 farklı binada hizmet vermektedir. Toplu taşımaya, bankalara, restaurant ve marketlere oldukça yakındır. Şehir bisiklet kullanımı ve yayalar için idealdir.

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Yurt dışı dil eğitimi için yurtdışına giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü aile yanı konaklamasıdır. Aile yanında pansiyoner olarak, tek kişilik odada kalma ya da odayı yabancı uyruklu bir öğrenciyle paylaşıp çift kişilik odalarda konaklama imkanı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak yemekli veya yemeksiz konaklama opsiyonu bulunmaktadır. Yemekli opsiyon seçildiği takdirde yemek işleriyle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Devamını Oku
Yurt Konaklama

Konaklama için en iyi seçeneklerden biri yurtlardır. Öğrenciyseniz üniversitelerin çoğu size yurtlarda konaklama imkanı tanır. Birçok yurtta yemek verilmekle beraber bazı yurtlarda mutfaklarda kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Bu hizmet yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği seçenekler arasındadır. Çünkü sunduğu sosyal ortam ve diğer öğrencilerle kuracağınız ilişkiler için iyi bir yol olmasının yanında, farklı yemek kültürlerinden en düşük oranda etkilenmenize imkan tanımaktadır. Yurt odaları tercihe göre tek kişilik veya çift kişilik olabilir. Ayrıca yurda göre erkek, kız ya da karma olabilmektedir.

Devamını Oku

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım