Her Şey Dahil Malta (Malta)

Her Şey Dahil Malta (Malta) Hakkında

  • Her Şey Dahil programı sayesinde "Endless Abroad Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık" size başarılı bir eğitim programının yanı sıra hayatınız boyunca asla unutamayacağınız tatil-eğlence programı da sunuyor.
  • En güzel yanı ise, tüm masraflarınız ücrete dahil.
  • Öğrendiklerinizi anında uygulayarak, aynı zamanda eğlenerek, yeni yerler keşfedip farklı kültürler ile tanışarak, kesinlikle sıkılmadan geçireceğiniz bu süreç, kişisel hayatınızda rotanızı çizmeniz açısından önemli bir rehber ve tecrübe olacaktır.
  • Tarihi siz belirlersiniz. Malta'ya varışınızın akabinde ilk Pazartesi günü program başlatılır.
  • Kayıt için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Yalnızca mevcut durumunuzun İngiltere Vizesi almaya bir sorun teşkil etmemesi, yeterli koşul/şarttır.

HER ŞEY DAHİL PROGRAMI - MALTA

» Dönemler ve Ücretler:    › 4 Hafta - 2440 €    › 8 Hafta - 3040 €    › 10 Hafta - 3640 € (Tek Yön Uçak Bileti Hediyeli)

 

» Program Tarihleri: Tarihi siz belirlersiniz. Malta'ya varışınızın akabinde ilk Pazartesi günü program başlatılır.

 

» Katılım Şartları: Kayıt için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Yalnızca mevcut durumunuzun Malta Vizesi almaya bir sorun teşkil etmemesi, yeterli koşul/şarttır.

 

» Başvuru ve Kayıt Süreci: Detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ön kayıt için yandaki formu doldurabilirsiniz.

ÜCRETE NELER DAHİL?

» Dil Okulu: Malta'nın önde gelen dil okullarında, haftada 20 saatlik İngilizce Programı ile ingilizcenizi en iyi şekilde geliştirebilme fırsatına sahip olacaksınız.

Program kapsamındaki okullar:    › International House    › A.C.E. Language School    › Clubclass Language School    › Easy School of Language

» Tüm Kitap ve Kurs Materyalleri: Eğitiminiz süresince ihtiyaç duyacağınız tüm materyaller temin edilecektir.

» Sertifika: Dil okulunu tamamladığınızda uluslararası geçerliliği olan, tüm hayatınız boyunca kullanacağınız sertifikaya sahip olacaksınız.

» Öğrenci Kartı: Öğrenci kartınız ile Endless Abroad tarafından geliştirilen ortaklıklar sayesinde bir çok restaurant ve mağazada indirim kazanabileceksiniz.

» Vize: Endless Abroad olarak tecrübelerimiz eşliğinde problemsiz bir vize süreci yaşayacağınızı umuyoruz. Ayrıca vize ücretiniz de program kapsamındadır.

» Konaklama: En fazla 3 kişilik odalarda sorunsuz ve güvenilir konaklama imkanı sahip olacaksınız.

» Yurtdışı Çıkış Harçları: Yurtdışı çıkış harcı her öğrenciden alınan ve öğrencinin ülkesinden çıkmadan ödemesi gereken tutardır. Sizi uğraştırmadan Endless Abroad bu işlemi hallediyor.

» Sağlık Sigortası: Sağlığınızı da garantiye almayı unutmadık. Sağlık sigortanızı Endless Abroad yaptıracaktır.

» Hava Alanı Transferi: Hava alanından konaklayacağınız yere kadar transferiniz Endless Abroad tarafından yapılacaktır.

» Sim Kart: Malta'da eğitim alacağınız okul yetkilileri tarafından aktif halde internet ve sms paketi olan sim kartınız temin edilecektir. Ailem ile nasıl görüşeceğim diye düşünmeyeceksiniz.

» Akşam Yemeği: Malta'nın seçkin mekanlarından birinde sizin için organize edeceğimiz akşam yemeğinde, farklı yerel lezzetler denemeyi seveceksiniz.

» Gozo Gezisi: Başka bir adaya geçipi bu adanın güzel denizinde yüzebilir, mini bir tatil yapabilirsiniz.

» Malta Sightseeing: İstediğiniz bir gün Malta'nın en çok turist çeken yerlerini, özel tur liderleriyle birlikte gezebileceksiniz.

» Cafe Del Mar - Havuz Kullanımı: Deniz ve havuzun birleştiği noktada muhteşem bir havuz keyfi sizi bekliyor. Dilediğiniz 1 gün boyunca Cafe Del Mar Havuzunun tadını çıkaracaksınız.

» Mdina Şehri Gezisi ve Geleneksel Tatlılar: Maltanın eski başkenti olan Mdina şehrini gezecek ve Fontanella adlı mekanda Malta’nın geleneksel tatlılarını tadıp Mdina’nın eşsiz manzarasını izleyebileceksiniz.

» Popeye Village Fun Park & Tekne Turu: Dünya'ca ünlü Popeye Village Fun Park'ta geçireceğiniz eğlenceli bir günü tekne turu ile tamamlayacaksınız.

» Valetta Gezilesi: Olur da sıkılırsanız o Valetta`yı ziyaret ederek farklı bir gün geçirebilirsiniz.

» Okul Aktiviteleri: Tabii ki eğitiminiz kapsamında okulunuzun organize edeceği bir çok aktivite, gezi, parti organizasyonları da olacaktır. Sıkılmak için boş vaktiniz olmayacak :)

 

Bu noktada tek masrafınız kişisel harcamalarınız ve uçak biletiniz olacaktır.Bu programa uçak bileti dahil değildir. Eğitim süresince; öğrenciye kurs materyali olarak; kitap en fazla iki kere verilir. Telefon paketi bir aylık olarak verilir. Endless Abroad gerekli gördüğü durumlarda programlar arasında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım