Her Şey Dahil Dublin (Her Şey Dahil Dublin)

Her Şey Dahil Dublin (Her Şey Dahil Dublin) Hakkında

» Program Tarihleri: Tarihi siz belirlersiniz. İrlanda'ya varışınızın akabinde ilk Pazartesi günü program başlatılır.

 

» Katılım Şartları: Kayıt için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Yalnızca mevcut durumunuzun İrlanda Vizesi almaya bir sorun teşkil etmemesi, yeterli şarttır.

 

» Başvuru ve Kayıt Süreci: Detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ön kayıt için yandaki formu doldurabilirsiniz.

ÜCRETE NELER DAHİL?

» Dil Okulu: İrlanda'nın önde gelen dil okullarında, haftada 20 saatlik İngilizce Programı ile ingilizcenizi en iyi şekilde geliştirebilme fırsatına sahip olacaksınız.Program kapsamındaki okullar:    › Oscar's    › Berlitz    › The Language Gallery - IBAT College    › CES Language School» Tüm Kitap ve Kurs Materyalleri: Eğitiminiz süresince ihtiyaç duyacağınız tüm materyaller temin edilecektir.» Sertifika: Dil okulunu tamamladığınızda uluslararası geçerliliği olan, tüm hayatınız boyunca kullanacağınız sertifikaya sahip olacaksınız.» Öğrenci Kartı: Öğrenci kartınız ile Endless Abroad tarafından geliştirilen ortaklıklar sayesinde bir çok restaurant ve mağazada indirim kazanabileceksiniz.» Vize: Endless Abroad olarak tecrübelerimiz eşliğinde problemsiz bir vize süreci yaşayacağınızı umuyoruz. Ayrıca vize ücretiniz de program kapsamındadır.» Konaklama: Aile yanı half board - sabah akşam yemekleri dahil» Yurtdışı Çıkış Harçları: Yurtdışı çıkış harcı her öğrenciden alınan ve öğrencinin ülkesinden çıkmadan ödemesi gereken tutardır. Sizi uğraştırmadan Endless Abroad bu işlemi hallediyor.» Sağlık Sigortası: Sağlığınızı da garantiye almayı unutmadık. Sağlık sigortanızı Endless Abroad yaptıracaktır.» Hava Alanı Transferi: Hava alanından konaklayacağınız yere kadar transferiniz Endless Abroad tarafından yapılacaktır.» Sim Kart: İrlanda'da eğitim alacağınız okul yetkilileri tarafından aktif halde internet ve sms paketi olan sim kartınız temin edilecektir. Ailem ile nasıl görüşeceğim diye düşünmenize gerek kalmayacak.» Akşam Yemeği: İrlanda'nın seçkin mekanlarından birinde sizin için organize edeceğimiz akşam yemeğinde, farklı yerel lezzetler denemeyi seveceksiniz.» Dublin Kalesi Gezisi: 1204'te kurulan bu büyük yapı, İrlanda'daki İngiliz yönetiminin merkezi olarak kullanılan binalar ve avlulardan oluşmaktadır. Günümüzde de müze, kütüphane ve uluslar arası konferans merkezi olarak kullanan bu yapıyı gezeceksiniz.» Dublin National Wax Müzesi Gezisi: İstediğiniz bir gün içinde İrlanda’nın meşhur balmumu müzesini ziyaret edebilirsiniz.» Tample Bar Canlı Müzik: İrlanda’nın meşhur Temple Bar’ında bir akşam canlı müzik organizasyonu Endless Ekibi tarafından organize edilecektir.» Guiness Storehouse: İrlanda'nın gözde turistik mekanları arasında, St. James's Gate'deki Guinness Bira Fabrikasının kalbinde yer almaktadır. İrlanda’nın en çok turist çeken mekanlarından biridir. Yılda 1 milyondan fazla turist çeken mekanına giriş biletiniz hazır!» Galway Kenti Gezisi: Haftasonu 1 tam gün boyunca Galway kentini ziyaret edeceğiz.» Moher Kalesi Gezisi: İrlanda’nın doğa harikalarını görmenin tam zamanı. Moher Kayalıklarına geziniz isteğiniz bir haftasonu organize edilecektir.» Okul Aktiviteleri: Tabii ki eğitiminiz kapsamında okulunuzun organize edeceği bir çok aktivite, gezi, parti organizasyonları da olacaktır. Bu gezilere de katılabilirsiniz.

 

Bu noktada tek masrafınız kişisel harcamalarınız ve uçak biletiniz olacaktır.Bu programa uçak bileti dahil değildir. Eğitim süresince; öğrenciye kurs materyali olarak; kitap en fazla iki kere verilir. Telefon paketi bir aylık olarak verilir. Endless Abroad gerekli gördüğü durumlarda programlar arasında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım