Brunel University / Yaz Kampı

Brunel University / Yaz Kampı Hakkında

  • Brunel Üniversitesi, Uxbridge Kampüsü, yeşil ve güvenli bir üniversite kampüsünde Büyük Londra'nın bir banliyösünde yer almaktadır. Merkez, mükemmel spor ve sınıf olanaklarının yanı sıra akşam aktiviteleri için harika olanaklara sahiptir. Harika bir gezi programı ile bir Londra Deneyimi arıyorsanız, Brunel tam size göre. Haftada iki tam gün ve bir buçuk günlük gezilerle, öğrenciler dört kez Londra'ya gitme şansına sahip olacaklar, Royal Windsor ve Oxford'u iki haftalık bir konaklama için ziyaret edecekler.
  • Modern ve Tek Kişilik Özel Banyolu Odalarda Konaklama
  • Londra Şehir Merkezine ve Havalimanına yakın konum
  • Modern üniversite kampus
  • Kampüs içi imkanlardan yararlanma

Brunel Universitesi'nde 1 gün nasıl geçer?

Öğrencilerin pazartesiden cumaya günde üç saatlik İngilizce dersleri vardır ve dersler iki bölüme ayrılmıştır.

Birinci Bölüm: Çeşitli görevlerde / alıştırmalarda dilbilgisi ve kelime haznesi kullanmayı içeren dil girişi.

İkinci Bölüm: Bir web sitesi ya da poster tasarlamak, sınıf araştırması yapmak ya da kısa bir oyunda / oyunculuk yapmak gibi özel görevler yoluyla akıcılık geliştirmeyi amaçlayan akıcılık / uygulama etkinlikleri. Futbol, ​​Sanat ve El Sanatları, Dans, Tenis, Basketbol vb. Gibi çok çeşitli aktiviteler sunuyoruz.

Akşam eğlence programı Talent Show, Disco, Quiz Nights, Film Nights, Sports Tournaments ve daha fazla seçenek içerebilir. İletişimin vurgulanması, öğrencilerin çeşitli amaçlarla ve çeşitli durumlarda İngilizce'yi kullanmalarına yardımcı olur. Amacımız, İngilizce'yi anlama ve konuşmada öğrencilerin bilgi ve özgüvenini oluşturmaktır.

 

 

 

Universite Hakkında

Brunel University London 1966 yılında Uxbridge West London’da kurulmuş,kampüs tabanlı bir üniversite olup dünya çapından 100’den fazla ülkeden15.000’in üzerinde öğrenciye ev sahipliği yapar.Brunel, araştırmalarınınişlevselliğine büyük önem verir ve öğrencilerine bilinçli araştırmaya dayalı bireğitim sunar. Üniversitenin, iş dünyası, endüstri ve kamu sektörüyle yaptığı, işdeneyimi fırsatları sunan ve işverenlerin tercih ettiği profesyonel düşünce tarzınasahip mezunlar yetiştirmeye yönelik bir yaklaşım benimsediğinin ispatı olanişbirliklerinin çoğu araştırmaya dayalıdır.REF 2014 sonuçları, Brunel’i İngiltere’nin araştırma gücü en yüksek üniversitelerisıralamasında 2008 yılındaki yeri olan 37. sıradan 33. sıraya yükseltti. Busıralama, üniversitenin yürüttüğü araştırma sayısı ve araştırma kalitesiortalamasının birleşimine göre belirlenmiştir.Yaz dönemlerinde bu büyülü ortamı Üniversiteli adaylarının da yaşaması içinBrunel University kapılarını yaz kampı organizasyonlarına açmaktadır.

SUNULAN PROGRAMLAR

Yurt dışında Yaz Okulu deneyimi birçok öğrencinin ilk yurt dışı eğitim deneyimi yaşamasınısağlamakla birlikte öğrencilerin kişisel gelişim ve becerilerine oldukça büyük katkı sağlamaktadır.Öğrenciler Haziran ayından başlayarak Ağustos aynı sonuna kadar Yurt dışında Yaz Okuluprogramlarına her hafta başlayabilmektedir.

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım