BERLITZ (Berlitz - Dublin)

BERLITZ (Berlitz - Dublin) Hakkında

  • İrlanda'nın en büyük şehri olan Dublin, aynı zamanda ülkenin başkentidir.
  • Okul 1900 yılında kurulmuştur.
  • Okul Garfton Street’e 5 dakika yürüme mesafesindedir.
  • Haftalık 15, 20 ve 25 saatten oluşan Genel İngilizce kurs programları mevcuttur.
  • İş İngilizcesi, Akademik İngilizce ve Cambridge/IELTS sınavlarına hazırlık gibi programlar da mevcuttur.

1900 yılında kurulan Berlitz Dublin dil okulu şehir merkezinde bulunan alışverişi ile meşhur Garfton Street’e 5 dakika yürüme mesafesindedir. Öğrencinin ekdiklerini rahatlıkla giderebilecek yüksek kalitede öğretmenler mevcuttur. Haftalık 15, 20 ve 25 saatten oluşan Genel İngilizce kurs programları organize etmektedir. Genel İngilizce kurs programının dışında İş İngilizcesi, Akademik İngilizce ve Cambridge/IELTS sınavlarına hazırlık gibi programlar da mevcuttur. Öğrencilerine sunduğu çeşitli sosyal programlar sayesinde ise kişilerin pratik anlamda gelişimleri hızlanmaktadır. 

SUNULAN PROGRAMLAR

Work and Study katılımcıların hem İngilizce dil eğitimi alabileceği hem de çalışarak para kazanabilecekleri bir programdır. Programın amacı katılımcıların farklı bir ülkede kültürel değişim yaşamasının yanı sıra, onların dil eğitimi almasını sağlamaktır.

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Yurt dışı dil eğitimi için yurtdışına giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü aile yanı konaklamasıdır. Aile yanında pansiyoner olarak, tek kişilik odada kalma ya da odayı yabancı uyruklu bir öğrenciyle paylaşıp çift kişilik odalarda konaklama imkanı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak yemekli veya yemeksiz konaklama opsiyonu bulunmaktadır. Yemekli opsiyon seçildiği takdirde yemek işleriyle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Devamını Oku
Residence

Residence konaklama seçeneği genellilkle okulların çok yakınlarında ve şehir merkezinde yer alır. Bu residence’larda odalar tek ya da iki kişilik olup, 3 öğün yemek servisi verilmektedir.

Devamını Oku
Yurt Konaklama

Konaklama için en iyi seçeneklerden biri yurtlardır. Öğrenciyseniz üniversitelerin çoğu size yurtlarda konaklama imkanı tanır. Birçok yurtta yemek verilmekle beraber bazı yurtlarda mutfaklarda kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Bu hizmet yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği seçenekler arasındadır. Çünkü sunduğu sosyal ortam ve diğer öğrencilerle kuracağınız ilişkiler için iyi bir yol olmasının yanında, farklı yemek kültürlerinden en düşük oranda etkilenmenize imkan tanımaktadır. Yurt odaları tercihe göre tek kişilik veya çift kişilik olabilir. Ayrıca yurda göre erkek, kız ya da karma olabilmektedir.

Devamını Oku

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım