ANGLO-CONTINENTAL SCHOOL OF ENGLISH (Bournemouth)

ANGLO-CONTINENTAL SCHOOL OF ENGLISH (Bournemouth) Hakkında

  • Anglo-Continental’in kampusu, Bournemouth sehir merkezine yürüyüs mesafesindedir
  • Bournemouth, Ingiltere’nin Güney Kıyısındaki en rağbet gören sahil tatil şehridir.
  • Bournemouth ayni zamanda Avrupa’nin ilk insan yapimi sörf alanıdır
  • Anglo-Continental 60 yıldan uzun süredir eğitim veren dil kurumudur.

Uzun yıllara dayanan öğretim tecrübesiyle geliştirilmiştir. Yenilikçi ve iletişimsel öğretim yöntemleri kullanılır ve öğretimin temelini oluşturur. Genel İngilizce programları, daha iyi bir İngilizce seviyesine ihtiyaç duyan herkes için kurs seçenekleri sunmaktadır. Akademik, sosyal veya profesyonel programlar bulunmaktadır. Öğrenci en uygun ders sayısını ve kursa yönlendirilir. İster tam bir acemi olun, ister emin olun, ya da Zaten dili iyi anlayın size uygun bir sınıf olacaktır. Dersler katılımı teşvik eden iki veya üç öğretmenden oluşan bir ekip tarafından verilecektir. ve Grubun üyeleri arasındaki etkileşim - ve İngilizce kullanacağınız tek dildir! Kendinizi geliştirmek için çeşitli aktivitelerle dersleriniz daha ilginç ve etkili olacaktır.

bilgi ve becerilerin kullanılması, akıcı konuşma becerilerini geliştirme

• Dinleme, okuma ve yazma becerilerinin etkin gelişimi

• Kelime haznesi,

Planlanmış zaman çizelgenizin dışında,bilgisayar, internet erişimi, DVD'ler, kitaplar / materyaller ve özel çalışma olanaklarından yararlanma

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

İş İngilizcesi Kurs Programı ingilizcenizi iş yerinizde başarılı bir şekilde kullanmak hatta yetki alanınızı genişletmek için oluşturulmuş programlardır. Size en uygun olan programı planlayıp kariyerinizi bir adım yukarıya taşımanızı sağlıyoruz.

Sınavlara Hazırlık Programlarının Amerika, Birleşik Krallık, Avustralya, Kanada gibi İngilizce konuşulan ülkeler başta olmak üzere yurtdışı eğitim almak isteyen ve ana dili İngilizce olmayan uluslararası öğrencilerin, bir üniversiteye başvuru yapmadan önce TOEFL ve IELTS testlerine girmesi gerekmektedir.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Yurt dışı dil eğitimi için yurtdışına giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü aile yanı konaklamasıdır. Aile yanında pansiyoner olarak, tek kişilik odada kalma ya da odayı yabancı uyruklu bir öğrenciyle paylaşıp çift kişilik odalarda konaklama imkanı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak yemekli veya yemeksiz konaklama opsiyonu bulunmaktadır. Yemekli opsiyon seçildiği takdirde yemek işleriyle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Devamını Oku

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım