AM LANGUAGE STUDIO (AM LANGUAGE STUDIO SLIEMA)

AM LANGUAGE STUDIO (AM LANGUAGE STUDIO SLIEMA) Hakkında

  • Butik bir okul olup 1987 'de Malta Sliema 'da kurulmuştur.
  • Türk öğrenci yoğunluğu diğer Malta okullarına göre daha azdır.
  • Okulun tüm sınıfları akıllı tahtalara sahip olup, klimalı ve modern donanımlı, öğrencilere hizmet veren açık bir terası, ücretsiz internet imkanı, kütüphanesi de mevcuttur.
  • Okul, ISO 9001 sertifikasına ve Malta Eğitim Bakanlığından lisansa sahiptir.
  • Sınıfların ortalama mevcudu 10, maksimum 12 kişidir. Okulun maksimum öğrenci kapasitesi 150’dir.
  • Genel İngilizcenin yanı sıra IELTS, TOEFL, TOLES, WEFT sınavlarına hazırlık, İş İngilizcesi, Tıp İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, Turizm için İngilizce kurs seçeneklerini içerir.

1987 yılında kurulan am language Studio, Malta’nın en merkezi şehirlerinden biri olan Sliema’da yer almaktadır. am Language Studio ile Malta Uluslararası Havaalanı arasındaki mesafe arabayla yaklaşık 20 dakikadır. Sliema'da bir çok kafe, bar, mağaza, dükkan ve restoran bulunmaktadır. Toplu taşıma araçlarını kullanarak kısa sürede Malta’nın başkenti olan Valletta’ya veya gece hayatıyla ünlü olan Paceville’e gidebilirsiniz.Konumu itibarı ile denize 3 dakika , restaurant , cafe ve alışveriş merkezlerine 5 dakikadır.

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım